Gönderen Konu: Alchemy  (Okunma sayısı 118 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

atrox

  • Yönetici
  • Unnamed
  • *****
  • İleti: 2
  • Fame +0/-0
    • Profili Görüntüle
Alchemy
« : 21 Ocak 2021, 19:46:00 »
Bu skill, iksir (magic potions) yapmak için kullanılır. Bunlar belli işlevlere sahiptir ve 'Mortar and Pestle' kullanılarak yapılır. Her poti yapılırken reg ve boş bir şişe (Empty Bottle) ister. Istediği regleri Alchemy Menü'de görebilirsiniz.
Cure Potion (Turuncu): Eğer poison etkisinde kalırsanız (zehirlenirseniz yani health bar yeşil görünmesi durumunda) kendinizi iyileştirme (zehri yok etmeye) yarar. Türü Lesser, Normal ya da Greater olabilir. Greater en etkilisidir.

Poison Potion (Yeşil): Silahınıza zehir sürmek için kullanılır. Bu şekilde ‘Infectious Strike’ ability (Özel Vuruş) olan silahlarda karşıdaki oyuncuya zehir verebilirsiniz. Normal, Lesser, Greater, Deadly türleri vardır.

Agility Potion (Mavi): Dextery belirli bir süre normal iksir ile 10, greater iksir ile 20 artmasını sağlar. (StatCap etkili olmadan artar.)

Strenght Potion (Beyaz): Strenght belirli bir süre normal iksir ile 10, greater iksir ile ise 20 artmasını sağlar. (StatCap etkili olmadan artar.)

Heal Potion (Sarı): Normal iksir ile 5-10 health, Greater iksir ile 10-20 arasında health doldurur.

Refresh Potion (Kırmızı): Stamınızı arttırır (Doldurur.).

Nightsight Potion (Siyah): Karanlık yerlerde aydınlık görüntü sağlar.

Bleed Potion (Kırmızı) : Sunucuda sadece normal bleed potion olarak bulunur. Ölümcül yara aldığınızda bu potionu kullanarak yarayı geçirebilirsiniz.

Yeteneği geliştirmek için:  Teach ettikten sonra Lesser, Normal poison potion yaparak yeteneğinizi artırabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2021, 01:20:23 Gönderen: Admin »